DETA ENDÜSTRİYEL TESİSLERİNDE İŞLERİ KOLAYLAŞTIRDI

Deta Endüstriyel, Layher kalitesi ve yüksek güvenlik anlayışı ile tesislerinde çalışanların ergonomik koşullarını oluşturarak iş yapımını kolaylaştırdı.

Layher Türkiye yapmış olduğu başarılı inovasyonlar ile iskele sistemlerinin montaj ve demontajında güvenliği daima en üst düzeyde tutuyor. Alanında uzman teknik personel ve mühendislerinin desteği ve tüm dünyadaki benzer çalışma anlayışı sayesinde büyük bir titizlikle ürün ve hizmet kalitesini sunmanın yanı sıra iş ortaklarının verimliliğini ön planda tutan ve en önemlisi de güvenlikten taviz vermeyen yaklaşımıyla sektörde daima farklılık yaratmak için çalışıyor. 

İş ortaklarından Deta Endüstriyel, müşterilerine sunduğu profesyonel iskele kurulum hizmetiyle BASF, BAĞFAŞ ve SÜTAŞ tesislerinde geniş ve eğitimli kadrosu ile birlikte en zorlu alanlara en doğru çözümler üreterek çalışanların ergonomik koşullarının oluşturulmasında önemli bir rol oynamakta. 
İleri teknolojiye sahip ve sürekli aynı kalite ve toleransta üretim yapan Layher Allround iskele sistemi, geniş kullanım alanı ve ürün çeşitliliği sayesinde kullanım ve kullanım ömrü açısından önemli avantajlar sağlıyor. Bundan dolayı kazan içi bakımlarında ve kapalı alanlarda uzun süreli kullanımlar için ideal bir sistem.

ENDÜSTRİYEL TESİSLERDE GÜVENLİ ÇÖZÜM 

Endüstriyel tesislerde yapılacak iskele kurulumlarında güvenlikten ödün verilmeden işlerin tamamlanabilmesi için birbirine tamamen uyumlu entegre iskele aksesuarları ile asimetrik geometrilerde ve minimum sürelerde kurulumların gerçekleştirilerek işletmenin zaman kazanması sağlanır.

DİJİTAL GELECEĞE HAZIR

İşletmeler için zamanın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Bu sebeple proje çalışmalarını mükemmelleştirmek için devamlı yatırımlar yapan Layher, dijitalleşmenin gelişmesinin getirdiği avantajlar ile birlikte Layher olarak iskele projelendirmesinde dijital geleceğe tam anlamıyla hazır. Kısaca SIM adını verdiği “İskele Bilgi Modellemesi” ile projelerin saha koşulları ile uyumu en üst düzeye çıkarken, proje planlamasında doğabilecek risklerin önemli ölçüde azalması da sağlanıyor. LayPlan yazılımları ile SIM’e kolay bir şekilde erişebilir, daha karmaşık modellemeler için Layplan CAD yazılımını kullanabilmeyi ve Layplan VR ile iskele sistemi içerisinde sanal tur yapabilmeyi imkan tanıyor.. 
Layher’in tasarım ve operasyonel desteğinin sunduğu avantaj; müşterilerinin ve iş ortaklarının yaratıcılığını geliştirerek, işlerinde karlılığın devamını taahhüt ettiğinin de bir kanıtı olarak sunuyor.
 

Yazıyı kaynağında okumak için bağlantıya tıklayınız:

https://www.stendustri.com.tr/insaat-ve-malzeme/deta-endustriyel-tesislerinde-isleri-kolaylastirdi-h111221.html

Related posts

Leave your comment Required fields are marked *
20 yıllı aşan deneyimli kadrosuyla ile kurulmuş olan DETA, genç ve dinamik yapısı ile müşterilerine hizmet vermektedir. DETA, Türkiye, Rusya, BDY ülkeleri, Avrupa ve Orta-Doğu'da faaliyet gösterebilmektedir.