İskele

Emniyet ve verimlilik

Çatı ve koruyucu iskele sistemleri

Hava koşullarına karşı dayanıklılık ve geçici holler için düşük maliyetli ve iş tasarrufu sağlayan çatı örtüsü. Kaset çatılar, ek katlar eklenmesinin yanı sıra yenileme ve restorasyon çalışmaları gibi işlerde kullanılmasıyla inşaat şantiyelerinde sağlam bir favori haline gelmiştir.

Yapının kendisi ve tüm ekipman, dönüşüm veya çatı onarım çalışması sırasında korunur ve yapılacak tüm işler güvenli bir çatı altında devam eder. Malzeme temini için açılımı kolay çatı kasetleri zemin seviyesinde önceden monte edilebilir ve daha sonra vinç ile yürüme erişim yolu ve 27m’den fazla çatı açıklığı ile uygulama yapmak mümkündür.

Endüstriyel iskele hizmetleri

Bir endüstriyel tesiste tüm iş disiplinlerinde emniyet ulaşım sağlamanın yanı sıra, iş verimini artıran iskele çözümleri sunmaktayız. Borulama, elektrik, enstrüman gibi endüstriyel montaj işleri yüksek ve zor ulaşılan bölgelerde çalışma gerektirir. Doğru iskele seçimi ve kullanımı, tüm iş disiplinlerinde işin verimli ve emniyetli yapılmasında önemli etkiye sahiptir. Bu sebeple öncelik iskele kurulumundadır. 

Cephe iskele sistemleri

Güvenlikli Dış Cephe İskelesi yüksek yapılarda, dış cephe işleri yapılırken çalışanların maksimum güvenliğini sağlar. Yerleşim birimi içinde ise yayaların can güvenliğini sağlayan iskele sistemidir. Elemanları çerçeve, yatay ve diyagonal elemanlarla birlikte, sac kalas, kapaklı merdiven, yan korkuluk ve tekmelikten oluşmaktadır.

Uzman bir ekibe mi ihtiyacınız var? Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
20 yıllı aşan deneyimli kadrosuyla ile kurulmuş olan DETA, genç ve dinamik yapısı ile müşterilerine hizmet vermektedir. DETA, Türkiye, Rusya, BDY ülkeleri, Avrupa ve Orta-Doğu'da faaliyet gösterebilmektedir.