Mekanik Montaj

Mekanik tesisatın tüm bileşenlerinin montajında uzman kadro

Boru montajı

Endüstriyel tesislerin, platformların ve gemilerin çalışmasında önemli rolü olan karbon çelik, paslanmaz ve alaşımlı boru hatlarının, müşterinin seçtiği uluslararası kalite standartlarına uygun olarak montajlarının gerçekleştirilmesine ekip olarak hazırız. Oksijen hatları ve özel temizlik gerektiren hatlar için yapılması gereken prosedürler tecrübelerimiz dahilindedir. Ön imalat ve saha montajı için gerekli tüm organizasyonu eksiksiz olarak kurabilmekteyiz.

Yenilenebilir enerji ve çeşitli yakıtlar ile çalışan elektrik santrallerinde, rafineri ve petro kimya tesislerinde, Doğalgaz hatları ve istasyonlarında, çimento ve demirçelik fabrikalarında, gemilerde ve fosil yakıt platformlarında, hava ayrıştırma ve kağıt üretim tesislerinde, madenlerde ve gıda tesislerinde mekanik tesisatın tüm bileşlerinin montajında konusunda uzman deneyimli kadromuz ile mekanik montaj yapmaktayız.

Tank montajı

Depolama ve karıştırma amaçlı kullanılan basınçlı ve basınçsız çeşitli ölçülerde tankların ve thickenerların saha imalatı ve montajlarını müşterinin seçtiği uluslararası kalite standartlarına uygun olarak eksiksiz gerçekleştirebilmekteyiz.

Evler, konutlar, fabrikalar, hastaneler, otoyollar, hayvan çiftlikleri, endüstriyel alanlar, petrol platformları, tünel ve otoyollar, boru hatları, temel perde yalıtımları, su depoları tüm kullanım alanları için proje departmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Recent Posts

BİZE ULAŞIN

Bir uzmanla görüşmek için lütfen aşağıdaki butona tıklayın.

Çelik montajı

Çelik kontrüksiyon, çelik kanal, bunker vb. çelik yapıların civatalı ve kaynaklı birleşimlerinin tamamında proje gereklilikleri dahilinde seri, eksiksiz ve kaliteli montaj yapabilmekteyiz.

Ekipman montajı

Döner ve sitatik ekipman yanısıra çok birleşenli kırıcı, kağıt makine holü, demir çelik ekipmanları, buhar kazanları ve ağır tonajlı kaldırmalar dahil geniş bir alanda hizmet verebilmekteyiz.

Mekanik bakım

Çalışmakta olan endüstriyel yapıların tamamında periyodik bakım gerektiren alanlarda söküm, kurulum, yenileme ve bakım hizmetlerine profesyonel iş gücü sağlayabilmekteyiz.

Uzman bir ekibe mi ihtiyacınız var? Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
20 yıllı aşan deneyimli kadrosuyla ile kurulmuş olan DETA, genç ve dinamik yapısı ile müşterilerine hizmet vermektedir. DETA, Türkiye, Rusya, BDY ülkeleri, Avrupa ve Orta-Doğu'da faaliyet gösterebilmektedir.