BİZ KİMİZ

Güvenilir, etkili, verimli çalışma anlayışı

Hakkımızda

DETA olarak, endüstriyel tesislerin üretim ve bakım süreçlerinde ihtiyaç duyduğu izolasyon, mekanik, bakım ve iskele yapımı konularında çalışmaktayız. Uluslararası iş tecrübesine sahip ekibimiz ile güvenilir, verimli ve yüksek kalitede hizmet vermekteyiz.

Yürüttüğümüz projelerin tüm safhalarında aktif rol üstleniyoruz

DETA, bünyesindeki her biri kendi alanında uzmanlaşmış personellerden oluşan disiplinli yapısı sayesinde, endüstriyel tesis ve projelerin mühendislik aşamasından devreye alma ve devamında bakım süreçlerine kadar tüm aşamalarında aktif rol üstlenmektedir.

Tüm hizmetleri tek bir çatı altında sağlama becerisine sahip olan DETA, müşterilerine hizmete erişim ve  proje yönetim kolaylığı  sunarken tüm süreç bileşenlerini kapsayan 360° yaklaşımıyla pazarda öne çıkmaktadır.

DETA; enerji santralleri, rafineriler, petrol ve gaz depolama tesisleri, maden işleme ve rafinasyon, petrokimya, kimya, sektörleri ile hava ayrıştırma, asit, nişasta ve glikoz tesisleri ve demir çelik tesisleri başta olmak üzere  , faaliyet gösterdiği alanlardaki farklı ve geniş müşteri yelpazesine hizmet vermektedir.

İş Güvenliği, çevre bilinci, kalite ve güvenilirlik, DETA’nın faaliyetlerindeki temel unsurlar arasındadır. Faaliyet gösterdiği alanda, tamamlanan endüstriyel projelerinde edindiği bilgi birikimini, uluslararası mühendislik standartlarında ve titizlikle uygulanan iş güvenliği yöntemleri ile dinamik şirket kültürünü  birleştirerek, etkili, zamanında ve verimli proje yönetimi ve uygulama araçları geliştirmiştir.

Değerlerimiz

İnsan Kaynağımız en önemli değerimizdir. Çalışan memnuniyetini yüksek tutmak ve tercih edilen bir işveren olmak önceliğimizdir. Dürüst ve etik kurallara sahip çıkan bir ekip olarak faaliyetlerimizi sürdüreceğiz. Azim ve özveri ile aldığımız sorumlulukları başarmaya odaklanacağız. İş sağlığı ve güvenliğini ilk önce düşünerek, doğa ve çevreye etkilerimizi azaltarak işlerimizi gerçekleştireceğiz.

Vizyonumuz

Hizmet verdiğimiz her alanda Türkiye'nin öncü firmalarından biri olmak ve uluslar arası şirketlere hizmet vermek.

Misyonumuz

Değişken koşullar altında hızlı hareket edebilen, yüksek kalite ve iş güvenliği standartlarını ön planda tutarak, topluma ve çevreye duyarlı bir şekilde müşterilerinin beklentilerini zamanında, eksiksiz şekilde karşılayan ve müşterilerinden tedarikçilerine, çalışanlarından yüklenicilerine kadar tüm paydaşları için değer yaratan bir şirket olmaktır.

Sertifikalarımız

ISO 9001

ISO 14001

ISO 45001

20 yıllı aşan deneyimli kadrosuyla ile kurulmuş olan DETA, genç ve dinamik yapısı ile müşterilerine hizmet vermektedir. DETA, Türkiye, Rusya, BDY ülkeleri, Avrupa ve Orta-Doğu'da faaliyet gösterebilmektedir.