Other Applications

Oil removal and chemical cleaning

Özellikle oksijen tesislerindeki boru hatlarında ve kriyojenik depolama taklarında zorunlu olan yağdan arındırma işlemi, uygun ekipman ve kimyasallar kullanılarak firmamız bünyesinde yapılabilmektedir. Kapalı sistem projesi, kurulumu ve uygulaması ile kullanılan kimyasalların bertarafı dahil olmak üzere, eksiksiz olarak hizmet verebilmekteyiz.

Passivation

Paslanmaz çelikte pasifleştirme, paslanmayı önlemek için bir asit çözeltisi kullanarak metal yüzeyinden serbest demirin çıkarılması anlamına gelir. Paslanmaz çelik, yarı mamulden depolama tankına, ekipmana ve boru hattına dönüşken kaynak noktalarında ısı girdisi ile yapısı değişir. Yüzeyinin kimyasal reaktivitesini azaltmak için doğru kimyasallar ile picking ve pasivasyon işlemi yaparak, paslanmaz çeliğin ömrünü uzatmaktayız.

Do you need a professional crew? We'd love to help you.
As DETA, we work on isolation, mechanics, maintenance and scaffolding that industrial facilities need in their production and maintenance processes. We provide reliable, efficient and high quality service with our team with international business experience.